WYJAZDY NA PRAKTYKĘ
W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

Na praktykę Erasmus+ można wyjechać do zagranicznej instytucji, np. przedsiębiorstwa/firmy, placówki naukowo-badawczej, organizacji non-profit i do innych instytucji typu muzea, biblioteki, szpitale itp.

Praktyka powinna być związana z dziedziną, jaką się studiuje. W pewnych przypadkach będzie ona stanowiła integralną część programu studiów (praktyka obowiązkowa), w innych – będzie dawała możliwość zdobycia dodatkowych kompetencji i umiejętności (praktyka nieobowiązkowa).

UWAGA STUDENCI!

Uczelnia gwarantuje dofinansowanie wyjazdów 3 miesięcznych na praktyki w ramach programu Erasmus+.

Rok 2016/2017

Uczelniane zasady rekrutacji studentów wyjeżdżających na praktyki w ramach programu Erasmus + w roku akademickim 2016/2017 (pobierz)

Dokumenty:

Formularz zgłoszenia udziału w programie Erasmus+

List motywacyjny

List intencyjny (Letter of Intent) podpisany przez partnera zagranicznego, w przypadku samodzielnego poszukiwania praktyki

Porozumienie o programie praktyk (LEARNING AGREEMENT FOR TRAINEESHIPS)

Wskazówki do porozumienia o programie praktyk PL - pobierz, EN - pobierz
(pobrane ze strony http://erasmusplus.org.pl/dokumenty/szkolnictwo-wyzsze/)

Dane bankowe

Transcript of work

Confirmation of Erasmus+