Drodzy Studenci,

W nowym programie Erasmus+ w przypadku wyjazdów studentów, zarówno na studia, jak i praktyki zagraniczne konieczne jest – po zakończeniu pobytu – wypełnienie ankiety w wersji on-line.

Wypełnienie ankiety (sprawozdania) on-line jest konieczne dla rozliczenia wyjazdu.

Komisja Europejska nałożyła na wszystkie uczelnie uczestniczące w programie Erasmus obowiązek korzystania z jednego systemu informatycznego Mobility Tool (MT).

System ten będzie automatycznie wysyłał na adres e-mailowy stypendysty Erasmus link do ankiety, którą każda osoba wyjeżdżająca musi wypełnić niezwłocznie po stypendium.

System Mobility Tool będzie pobierał  adresy e-mailowe podawane w momencie rejestracji na wyjazd zagraniczny - stypendium Erasmusa+.

Jakiekolwiek zmiany adresów będą możliwe tylko poprzez Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus+.

Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+