DRODZY STUDENCI I ABSOLWENCI

Akademickie Biuro Karier WSTiE rozpoczęło swoją działalność w 2004 r. Naszym zadaniem jest pomoc w zdobyciu potrzebnego doświadczenia i znalezienie odpowiedniej praktyki, a także przyczynienie się do Waszego rozwoju zawodowego.

Akademickie Biuro Karier powstało z myślą o Was. Chcemy, byście nie tylko pogłębiali swoją wiedzę teoretyczną, ale również nabywali umiejętności praktyczne. Obecna sytuacja na rynku pracy zmusza młodych ludzi do szukania doświadczeń już w okresie nauki. Dzięki nam możecie je łatwiej zdobyć.

Stwarzamy możliwość kontaktu z pracodawcą.

Nasza oferta jest skierowana tylko i wyłącznie do studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii. Daje  to większe szanse na zdobycie wymarzonej praktyki, stażu czy też znalezienie pracy.